Komerční interiéry

Komplexní řešení vašeho komerčního interiéru.

Více

Jaký komerční interiér vybavíme?

Každý interiér je pro nás výzvou. Výběr nejoblíbenějších kategorií našich zákazníků pro inspiraci naleznete níže.

Zasedací místnost Zasedací místnost

Rodí se v nich inovativní myšlenky a zásadní rozhodnutí. Účastníky jednání ovlivňuje nejvíce prostředí, ve kterém pracují. Právě proto by měla zasedací místnost vypadat reprezentativně a měla odrážet tvůrčího ducha společnosti. Navrhneme zasedací místnost, ve které se budou účastníci jednání cítit jako doma.

Hotel Hotel

Hotelový nábytek vychází z celkové dispozice interiéru. Při jeho návrhu je nutné spojit potřeby, design, funkci, velikost a výběr použitých materiálů. Chcete, aby vás vaši hosté chválili? Chcete, aby řekli známým o prázdninových příhodách, vyzdvihli výjimečný komfort pokojů? Pokud ano, tak jste přišli na správnou adresu.

Kancelář Kancelář

V práci trávíme až třetinu dne. Prostředí, ve kterém pracujeme, ovlivňuje naši náladu, stejně jako pracovní úspěchy. Proto každá firma, která na trhu něco znamená, chce zapůsobit a reprezentovat, by neměla podcenit ani interiér, ve kterém tvoří a pracuje. Navrhneme a vyrobíme skvěle řešený nábytek pro vaši kancelář.

Restaurace Restaurace, kavárna

Buďte originální a zaujměte své návštěvníky na první pohled! Designový nábytek na míru dodá vaší kavárně, restauraci, hotelu nebo baru punc jedinečnosti a noblesy. Jakoukoliv provozovnu proměníme na příjemné, útulné a hřejivé místo, kam se hosté rádi vracejí a tráví čas s přáteli i rodinou. Rádi vás o tom přesvědčíme.

Naše reference

Podívejte se na vybrané reference komerčních interiérů, které jsme již vytvořili. Přidáte se mezi ně i vy?

Jak postupujeme?

Úvodní setkání a zameření Zaměření

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme realizovat atypické či speciální požadavky. Nejprve zjistíme, co od svého interiéru očekáváte a jaké jsou vaše konkrétní představy. Každý prostor je specifický a vyplývají z něho technické požadavky, nároky na pracovní prostory či na vizuální stránku věci.

Návrh a kalkulace Návrh a kalkulace

Poskytujeme komplexní služby interiérového designu od návrhu dispozičního a materiálového řešení, doporučení jednotlivých kusů nábytku, až po zhotovení  3D návrhu, případně technických výkresů a výkresů pro instalace. Následně zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Výroba a montáž Výroba a montáž

Po odsouhlasení kalkulace investorem a složení zálohy předáme zakázku do výroby, kde navržená vizualizace získá konkrétní podobu. Zajišťujeme vlastní dopravu na místo určení po celé Evropě. Montáž provádí naši nejzkušenější truhláři. Standardní doba dodání našeho řešení je 4–6  týdnů. Na realizaci vašeho interiéru tak nebudete čekat dlouho.

Jak se liší vizualizace od výsledku?

Nedovedete si představit, jak se bude lišit vizualizace od realizace? Pro lepší představu jsme vám připravili ukázku v rámci jednoho interiéru.

Výroba vybavení komerčního interiéru - prodejny JIP Vizualizace interiéru
Výroba vybavení komerčního interiéru - prodejny JIP Realizace interiéru
Návrh: Ing. arch. Jan Bursa (ČKA 4111)

Napište si o nový nábytek

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© Lurias s.r.o. | Web od zelene.kiwi
Nákup velkoplošné pily s podporou EU
Zpracování údajů